Klasa 1c wróciła z pięknej, dwudniowej wycieczki po Beskidzie Małym, Śląskim i Żywieckim. Podziwialiśmy widoki z góry Żar, zwiedzaliśmy Żywiec, uczestniczyliśmy w spotkaniu regionalnym w Chacie na Szańcach w Koniakowie. W XIX wiecznej chacie góralskiej w Istebnej poznaliśmy historię góralskiego …
