Wycieczka klasa 1c
Klasa 1c wróciła z pięknej, dwudniowej wycieczki po Beskidzie Małym, Śląskim i Żywieckim. Podziwialiśmy widoki z góry Żar, zwiedzaliśmy Żywiec, uczestniczyliśmy w spotkaniu regionalnym w Chacie na Szańcach w Koniakowie. W XIX wiecznej chacie góralskiej w Istebnej poznaliśmy historię góralskiego dziedzictwa, następnie w Wiśle Malince wjechaliśmy na skocznię narciarską, by całą wycieczkę zakończyć spacerem w centrum malowniczej Wisły.









